Головна » 2012 » Листопад » 27 » Утепляємо оселю!
13:01
Утепляємо оселю!
 В наш час актуальним постає питання, як вберегти тепло в середині приміщення, а не навпаки обігрівати ще й зовнішнє середовище. Не секрет, що понад 30% ( і більше) тепла втрачається через стіни, вікна, підлогу тощо. Не важливо чи то багатоповерхівка, чи то приватний будинок, побудованих десятки років назад, коли опалення було централізованим і значно дешевшим.
Як запобігти такій проблемі? Існує багато способів утеплення будинків. Дехто бачить вихід у застосувані пінопласту, обклеюючи ним зовні стіни, дехто всередині, що значно гірше (крім "паровохо ефекту між стіною та пінопластом попри обробку спеціальними грунтівками створюються "грибки"). Дехто в "повітряні подушки" стін заливає піну. А дехто використовує  інші сучасні методи, які є дійсно влучними в даному плані, але досить дорогі.
Я пропоную Вашій увазі використання штучного декоративного каменю в якості дешевшого і , водночас, унікального дизайнерського підходу, для утеплення приміщень. Чому?
Штучний камінь з гіпсу не проводить тепло, тобто не віддіє його на зовні. Впитує вологу, при цьому не гниє і не вкривається плісняво. А для астматиків, і кого  турбує вологе питання - це найважливіше. Такий камінь не проводить струм! Його можна протирати, і навіть мити (за умови його покриття лаком). Ваша оселя набуде гарного і, найголовніше, здорового вигляду. Ви будете пишатись унікальним дизайнерським рішенням!
Для повніщої інформації користуйтесь "зворотнім звязком" в меню сайту.
 
Переглядів: 1578 | Додав: Magic | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: